Foodtripy blondýnek

New deal, New project, jsou tu Foodtripy blondýnek

  Začalo to vtipem a skončí to… snad nejen vtipem :D. Poslední týdny nárazově fungujeme jako foodporno testovací komando a je čas ty informace předávat dál! Co můžete čekat? Přece nové články do rubriky Foodtripy blondýnek: konec nudných recenzí a nudných typů, hodně blond humoru, dvě Lucie a hlavně kopu jídla a pití.

 

Naše Foodtripy, tedy foodtripy slečny Lucie Kroupové a Lucie Suchopárové (aspoň, že mám sparring partnera na jídlo, když na liftování ne) začaly v Praze, ale věříme, že začneme za jídlem vyjíždět i mimo okres :D. Pro začátek jsme sestavily seznam lokací, které chceme (svými mlsnými jazýčky) postupně odškrtat. Máme na to krasný objemný A2 domácky vytvořený plakát, na kterém se projevila naše pedagogická praxe.

Na každém místě vám pěkně vyfotíme (bez cenzury a filtrů) nejen to, co jsme papkaly, ale také sebe. Takže o dostatek blond barvy nebude nouze, ale to už vyplývá z názvu. Budeme se zaměřovat na podniky nižší a střední kategorie (to, že vaří v Esce super stejně všichni víte), na bistra, restaurace, kavárny nebo pekařství.

Ten, kdo nás zná, teď už ví, že… a)jídla bude dostatek b)díky slečně L. S. bude dostatek i trapasů c)často si zanadáváme, že je někdo na fotce opuchlý nebo tam má něco velkého d)bude prosecco i víno e)frankofonie se projeví ve výběru podniků  f)nízkokalorické to fakt nebude g)cynismus a humor taky chybět nebude.

Věřím, že nás čekají krásné časy a že se vám nový blonďatý přírůstek na blog bude líbit!

P.S. Do komentů typy na podniky, máme doposud asi jenom 23 :D.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *