Gastrotoulky

Snědeno za duben

Vracím se v obvyklé rubrice, která odráží poslední měsíc a stravu, respektive zajímavé potraviny, na které jsem v upynulém měsíci narazila. Klasicky zkouším čokoládičky, fitness tyčinky a další vychytávky na pečení. Rozhodně v podobném modu, jako obvykle. Doufám, že alespoň něco z těchto potravin navštíví také váš nákupkní košík a chuťové pohárky. Budu vděčná za tipy, co ochutnat příště 🙂

Tyčinky Diet whey mají perfektní hodnoty a doopravdy zasytí, kromě slaného karamelu jsem ochutnala ještě příchuť chocolate brownie, která byla o něco nudnější. Nicméně! Oě měkkoučké, slaďoučké a chutné, bez chemické pachuti. Což nejde říct například o hnudných Zero tyčinkách, brr další pokus skončil opět hořkou pachutí, takže už nikdy víc.

Šunkovou krizi vyřešil mexický týden, tohle je krůtí nářez v chilli marinádě a asi nemusím říkat, že byl boží. Ještě doporučuji nachosky Jalapeňos a hot spice salsu, to je best ever.

Tak nejoroginálnější ze Zlaté edice je rozhodně bílá s mákem (spoustou máku!), švetkami a želé s příchutí rybízu, arašídů je ve směsi omezeně, takže pokud vám ve Studentské vadí, je tohle jasná volba. Bílá čokoláda je moc dobrá v kombinaci s mákem je to zážitek, co vám budu povídat, tahle edice bez palmáče a podobných sajrajtů mě baví. A navíc je máme na Holešovicích u našich oblíbených Vietnamců za 29,90, jediná kterou jsem neochutnala je salted karamel, ale nikdy neříkej nikdy…

Tyhle mi ale možná chutnaly ještě o něco více, je těžké rozhodnout vítěze, před měsícem jsem tvrdila, že hořká s višněmi, ale pak jsem je koupila znova a mléčná s meruňkami možná vede. Fakticky složité….

Whipped Bites jsou v šuplíku se sladkostmi často, výživové hodnoty jsou v pohodě a ještě o to víc, že obsahují dvě porce. Kromě měkkosti a bezva trochu mashmellow struktury tleskám tomu, jak jsou nezničitelné i v kablce s milioneme věcí a v horku. Měla jsem čoko a tyhle jahody, karamel ještě čeká v šuplíku, chutnají moc oboje.

Úlovek ze Spencera, Cizrna v kořeněném kabátku, sakryš, ta kukuřice tomu nesahá ani po paty. Sice bych to za plnou cenu nekoupila, ale prosím akci znovu znovu…. Je to křupavé, nechutná to jako cizrna a koření bezvadně ladí.

Sušenková královna ze mě asi nebude, ale občas nějaké proteinové zkusím, hlavně ty, co aslespoň nějaký ten protein mají. Ty první od Active foods vedou, jsou měkké a chutnají spíše po vločkách a vanilce a bílé čoko než malinách, což ale vůbec nevadí. Pro oat cookie mi nejdříve chutnala svojí čokoládovostí, ale ve druhé polovině sušenky se to zlomilo a dost intenzivně jsem cítila želatinově živočišnou bílkovinu a to není dobré, jako fakt vůbec dobré…

Asi jsem už zmiňovala pečené chipsy ze Spencera, mají opravdu zanedbatelné množství tuku a fajn chuť, dříve jsem kupovala občas cibulku se smetanou, ale tyhle s příchutí čedatu a karamaleizované cibule jsou o moc lepší, slevy se ve Spenceru vyplatí sledovat!

Postupně se šíří do všech supermarketů, nové pudinky a tohle je panečku zajímavé. Překvapivě tento pudink nechutná jako mydlinky, ale jako hrušky s nějakým nádechem. Zkoušela jsem do pudinku s tvarohem a příště použiju do bábovky nebo tvarohové náplně na buchtu, je to nesmírně zajímavé a aromatické.

 

Dobrou chuť, pokud večeříte a budu moc ráda, pokud pošlete tipy na potraviny!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *