Gastrotoulky

Snědeno za červen

Ahojky, opět se potkáváme u oblíbené rubriky, která ukazuje, které zajímavé produkty skončily za poslední měsíc v mém košíku. Jejich nákup obvykle doporučuji, protože se k nim budu vracet. Červen byl hodně namixovaný, klasické nákupy, Aktin nebo slevy ve Spenceru, od každého něco.

Perníčky s čokoládou a marmeládou <3, trošku se stydím, jasně, snědla jsem ten balíček sama a jasně, snědla jsem ho na posezení. Proto se snažím nekupovat si na byt perníčky, sušenky a podobné věci, ono to skončí vždycky stejně. A z té rovnice asi vychází, že byly fakt dobré (ale neměly složením i chutí na ty vánoční v mléčně čoko s meruňkami z Billy, na ty si musím ještě počkat pár měsíců).

Tohle jsem vykradla rodičům z mrazáku, tipuji téměř najisto, že nanuk je z amerického týdne… a byl boží, arašídy doplňovala smetanová zmrzlina a lehce slaný karamel. Hodně mě tento výrobek překvapil a v dalším americkém týdnu tato zmrzka stoprocentně naplní můj mrazák.

Tohle je úžasná bomba, kromě toho že objevuji skoro v důchodovém věku questky, tak tahle má jen 5g sacharidů, o zanedbatelnosti cukru není třeba se bavit. Teď jen zase musím smutně čekat na akce, protože se mi je úplně draze kupovat nechce. Tyčinka je v úžasné bílé čokoládě, což je bonus (další kromě hezkého obalu).

Nikdy v životě jsem nepila energeťáky, ale doběh školního roku na ZŠ i VŠ byl docela náročný a pomáhaly mi se učit. Pořád dávám nekřesťansky přednost sladidlům před cukrem (ale budu se to snažit omezit), a proto mi občas bodnou Shocky a ideálně v letních příchutích. Tohle bylo jen lehce sladké, dost citrusové, ještě mám v lednici watermelon :).

Tak fanfáry přátelé, za cenu, složení i chuť. Měla jsem ráda podobné tyčinky highprotein z Bodylabu, ale tohle je trošku trumfuje. Doufám, že budou i další příchutí. Tyčinka je srovnatelná s takovými, které stojí dvakrát tolik…

Tohle byl zajímavý pokus z hladu a popravdě nevím, co si o něm myslet. Byly momenty jako strašně super, to fakt chutná trochu potom cheesu a ty, jej, je to takové nevýrazné a možná mi vadí křupaní chia :D. Každopádně z obchoďákové nabídky patří k těm lepším až top.

Trubičky s barevnými proužky z trřnicových výprodejů z Německa, haha no asi je někdy naplním krémem a ovocem nebo nevím. Je to šílená recese (defacto), ale budou hrozně fotogenické :D. Asi jsem dětinská, ale připadá mi to jako geniální nápad. (Chemická barviva pojďte mi. :D)

Tohle je taky z tržnice a stálo mě třináct korun, dost by mě zajímala cena originálu. Díky takovému kupu pak nazapláču nad novou pomazánkou CarbKilla, která mi přijde zítra, nějak se to vyrovná. Máslo je jemé až hedvábné, má nejlepší texturu, co jsem kdy u arašídů měla a možná vede i chuťově.

Tak tohle je šílenost, šíleně dobrá, miluju ji s ovocem na opečeném křupavém nočním chlebíku. Už teď vím, že jakmile mi sklenice dojde, budu zkoušet další příchuti a pak pojedu další kolo. Pomazánka je bez palmového oleje, cukru, lepku a bůhvíčeho ještě. V rámci možností dost clean, o to víc mě překvapila super chuť.

Tržnice znovu, ale mají je i u nás v obchoďácích, dokonalá hořká čokoláda s takovým želatinovým středem z malin. Ta kombinace, ta vůně, ten velký pytel… 😀 Je super tohle mít v lednici a vždycky si zobnout. Snažím se nekoupit další pytel, protože moje zásoby sladkostí jsou zase sakra velké :D.

Nakonec něco z Lidlu, kupovala jsem ve stylu: za tu cenu a nízké množství cukru… no neber to! Skyr je dobrý, lehce vanilkový a nepřeslazený, jediná nevýhoda je, že bych ho opravdu takto na ulici nejedla, přesto že k tomu je přesně určen :D. Takže doma na tajňačku.

 

Snad vás něco z července zaujalo a brzy bude další nálož zahrnující srpen 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *