Gastrotoulky

Snědeno za květen

S menším skluzem se podíváme na to, co se v květnu urodilo v našich supermarketech a obchodech. Nebylo toho zrovna málo, ale vybrala jsem jen ty věci, které opravdu stojí za to ochutnat a budu se k nim vracet. Nejedu tentokrát úplně zdravou ligu, protože sladkostí bylo poslední dva měsíce až dost…

Začneme hned jedním z největších překvapení a to je tohle čoko-kokosová tyčinka z brusinkami z Crosscafé, nebudu lhát, že to je strašně zdravé a nekalotické, to ne…ale složení je poměrně čisté. Jedná se o vrstvičku brownie s kokosovým piškotkem a businkami, je to neskutečné, fakt neskutečně dobré. A to já jsem mlsná.

Tohle je trošku legrrační, jaffa piškoty z povánočního výprodeje ve Spenceru otevřené v květnu :D. Byly s mandarinkovobrusinkovým želé a piškotkový základ byl kakaový. Byly skvělé, nejlepší pims piškotky, doufám, že tuto limitku budou mít i další rok.

Nativu jsem kdysi možná měla v plastu a už jsem na to zapomněla, každopádně mají nové vytuněné složení. V základu toho moc není extrakt ze zelného čaje, citronová šťáva a troška cukru. Je velmi osvěžující a narozdíl od Nestea není tolik přeslazený.

Moje první Questka v životě, věřili byste tomu? Nějak jsem dala na uvadající recenze k této značce a vždycky dala přednost jiným proteinovým tyčinkám. Zjišťui, že to byla chyba, protože tato byla boží. Základní hmota chutnající po sušenkách, velké kousky malin a čokolády. Rozhodně znovu objednám, skvělý počin.

Tady u té zmrzliny mě uchvátil obal, nanuk kombinuje chuť bílé čokolády, manga a malin. Má pouze jedinou nevýhodu, je to dost sladké a na to je třeba se připravit a případně sáhnout po čokoládové. Ale j krásný i s těmu nadrolenými kousky malin.

Láska jménem zmrzlina Carte d’or, složení je celkém hnusné, cena také často, ale má to něco do sebe. Tahle nová čokoláda-kokos je fakt dobrá a řadí se k mým nejoblíbenějším, s čokobrownie a borůvkovým cheesecakem.

Whipped Bites ještě jednou, takže se ve výsledku shodnu s ostatními recenzenty, že nejlepší je doopravdy karamelová. Potom je jahoda a jako třetí čokoláda, ale je to hodně blízko. Neomzely mě a je supr, že se taky nerozleptávají v tomhle počasí jako jiné tyčinky.

Jéje sušenky z Německa přivazené před expirací do Čech, s palmáčem a záchranou formulkou o 45% ovoce v náplni. Co je smutný, jsou fakt dobré, jakože fakticky dost. A jak se na vás směje ten obal, tak nejde odolat.

Pečené brambůrky ze Spenceru už jsem zmiňovala, ale už ne to, že máme novou edici s novou příchutí. Jedná se o čedar s karamelizovanou červenou cibulí, a to chcete! Hrozně hrozně dobré a nemastné.

Další zmrzka, je jasné, čím naháním ty blbé kalorie. Je ze spencera a mají i velká balení, tuku to má minimálně, je to příjemné jogurtové s vírem z medu. Ten tomu dodává sladkost, ale já bych možná slesla raději naturální… Ten si brzy také koupím ve velkém balení, protože, když musíš, tak…..

 

Doufám, že vás něco ze zmíněných potravin oslovilo a inspiruje vás k nákupu 🙂 hezký zbytek června 🙂 <3

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *