Gastrotoulky

Snědeno v září

  Článek s pár zajímavými potravinami píšu s menším skluzem. Přiznám se, že jsem tentokrát dokonce zapomněla, ale fotit ne… 😀  Je to zase klasický mix, tak snad si vyberete něco, co vás zaujme. Moje novinky jsou trošku ovlivněné nákupy v Aktinu, který mě hrozně zaujal i v ohledu nákupů zdravé stravy, ne přímo té sportovní. Určitě se ale ponořte do shánění proteinové snickersky, za nákup stojí, a pokud budete mít štěstí, najdete ji někde za sníženou akci (kvůli datu expirace). Příště už snad odstartuji sezónu dýňového pečení i tady na blogu, reálně jsem se do něj už úplně zamilovala.

Je hodně hodně dobrá a chutná prakticky stejně jako originál. Původně jsem si myslela, že si objednávám proteinovou tyčinku mars, ale vůbec nevadí :D. Trošku mě to zase zavanulo myšlenkami do Francie, tam se jí snickersky nejčastěji zmrzlinové. Je samozřejmě z Aktinu.

Kandované ovoce od ségry z Kypru, z té jižní části, takže už turecká specialita. Poprvé v životě jsem ochutnala kandovaná jablka :D. Zbytek je nejspíš pomelo, ananas, papája, a něco co je asi malý citronek nebo mochyně, kdo ví. Bylo to moc dobré a překvapivě vůbec ne přeslazené.

Sušenky s kokosem a maršmelounem uprostřed, taky z Kypru. Ségra očekávala, že to bude děsný hnus. Ale byly skvělé! Křehká sušenka, jemná našlehaná náplň a čokoláda, snědla jsem je skoro sama… Nečekaně :D.

A tady jedna ze dvou tyčinek Barebells, focená při vstávání do práce. Takže… začala jsem příchutí kokos a byla jsem fakt zklamaná. Čekala sem od těch tyčinek mnohem víc, karemel-kešu je slušená, ale pořád ne něco, co bych musela mít znovu. Je dobrá, ale není to nic wow. Nízkosacharidová jahodová proteintyčinka z dm díky svojí ceně a chuti navštěvuje stále mojí kabelku nejčastěji. Chtěla bych ochutnat i tu pověstnou bílou čokoládu, ale nikdy jsem na ní nikde nenarazila.

Tohle byla doslova radost, akce na můj oblíbený čaj, který už prodává i Billa. Chutná jako zelený, ale voní jako jahodový koláč nebo bonbony. Neobsahuje žádné chemikálie, pouze zelený čaj a částečky jahod. Čaje Lipton spolu s čaji ze Spencera patří z těch sáčkových k mým nejoblíbenějším.

Čokoláda, která mi ležela clé prázdniny v šuplíku. A byla dobrá. Je z Lidlu, kde mi ji koupila mamka. Je to moment, ve kterém vznikla moje vášeň k pekanovým ořechům. Je to moc špatná věc a projeví se v dalších receptových příspěvcích na webu :D.

A jakože nemám ráda Albert, tak občas překvapí! Trošku z donucení jsem tam nekolikrát zamířila, protože je poblíž školy, kde pracuji. Nejvíce jsem docenila uzeného lososa před expirací (jsem slevová královna že jo :D) a tenhle boží mix lístkových salátu, převažovala rukola a pikantní řepové mladé lístky.

Užívejte si skvělého jídla a příští měsíc v tété rubrice nashledanou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *